Bad in bad

Met het bad in bad systeem van Beterbad wordt er een nieuw bad geplaatst in het huidige bad zonder hak- en breekwerk.

De voordelen van
bad in bad

  • Goedkoopste in de markt door eigen productie
  • Eigen productiefabriek in Nederland
  • Bij Bad in bad geen last van rommel en vuil
  • Binnen één dag klaar
  • Slechts 6-8 weken wachttijd
  • #<Attachment id: 361691, content_type:

    In één dag een bad in bad

    Het komt voor dat baden zo versleten zijn dat reparatie weinig zin heeft. Wanneer dit het geval is, kunnen wij u helpen met ons bad in bad systeem. Dus is uw oude emaille, gietijzeren of plaatstaal ligbad onderhevig aan slijtage sporen, roestvorming of kalkaanslag? Of bent u misschien op de kleur uitgekeken? Dan is het bad in bad systeem de oplossing voor u. Bij deze renovatie oplossing plaatsen wij een nieuwe badkuip over de oude badkuip. Door het op deze manier te doen voorkomen we dat we moeten hakken of breken aan uw tegelwerk. Hierdoor is er ook minder rommel en kunt u binnen een dag genieten van een nieuw bad.

    Bespaar energie met bad in bad

    Door het bad in bad systeem blijft het water ook tot tweemaal langer warm. Zo kunt u langer in bad blijven zonder dat er nieuw warm water nodig is. Op deze manier bespaart u ook energie. Onze bad in bad oplossing is mogelijk op projectmatig niveau voor hotels, recreatieparken, woningcorporaties, maar ook gewoon voor de particulier.

    Benieuwd hoe wij te werk gaan bij ons bad in bad systeem? Bekijk dan hieronder stap voor stap hoe wij dit doen.

    Onze werkwijze

    1. U vraagt een offerte aan.
    2. Op basis van uw foto’s schatten wij de situatie in.
    3. Indien noodzakelijk maken wij een inmeetafspraak met u.
    4. Tijdens deze afspraak worden alle details vastgelegd zodat alle verwachtingen duidelijk zijn.
    5. Vervolgens sturen wij u een offerte.
    6. Na akkoord wordt er een afspraak ingepland waarop de monteurs langskomen.
    7. Genieten van uw nieuwe bad!

    Wat kost een badkamer renovatie?

    De kosten van een bad in bad renovatie kunnen variëren. Dit is onder andere afhankelijk van de grootte van de badkuip, de gekozen materialen en de complexiteit van het project. Vanwege de verschillende factoren is het verstandig om een vrijblijvende offerte op te vragen waarin uw wens en situatie duidelijk geschetst zijn. Zo krijgt u een nauwkeurige inschatting van de kosten van uw bad vervangen door douche renovatie.

    Fantastische oplossing voor de lekkende oude badkuip. Waar andere aannemers zeiden, dat het hele bad losgebroken moest worden, hebben jullie heel handig en slim de kuip vervangen. Blij mee!

    Caroline

    Super fijn bedrijf ook erg blij met de oplossing, het advies en het eindresultaat

    H. Toonen - Kuijpers

    Prima! Wij hebben een bad over bad laten plaatsen. Dit is prima verlopen we zijn erg tevreden met het resultaat.

    Jolanda

    Hoe lang duurt een badkamer renovatie?

    De duur van een bad in bad renovatie is wederom afhankelijk van uw specifieke situatie. In de meeste gevallen kunnen wij deze renovatie oplossingen binnen één dag realiseren. Als u een concrete inschatting wil van de duur kunt u contact met ons opnemen.

    Stap voor stap

    Met ons bad in bad systeem kunt u binnen één dag genieten van een nieuw bad. Snel gedaan zonder schade aan uw tegelwerk. In het onderstaande overzicht zie je hoe het proces stapsgewijs in elkaar zit.

    Advies

    01Advies

    Een adviseur komt langs en meet de oude situatie op en adviseert bij de keuze in een nieuw bad.

    Meten

    02Meten

    De maten van het oude bad worden opgenomen om met de grootste nauwkeurigheid een passend bad te kunnen produceren.

    Op maat maken

    03Op maat maken

    Het bad wordt ter plaatse en met uiterste nauwkeurigheid op maat gemaakt nadat de oude kraan en het badgarnituur zijn verwijderd.

    Nieuwe afvoer

    04Nieuwe afvoer

    Er wordt een nieuwe afvoer ingebouwd, zodat de kwaliteit die Beterbad nastreeft gegarandeerd kan worden.

    Isoleren

    05Isoleren

    Er wordt een tweecomponenten purschuim aangebracht. Dit schuim is duurzaam en isolerend, zodat uw badwater tot 2x langer warm blijft.

    Plaatsing

    06Plaatsing

    Het bad wordt in het oude bad geplaatst. Het resultaat is een ligbad dat behaaglijk aanvoelt vanwege de specifieke eigenschappen van het materiaal.

    Afwerking

    07Afwerking

    De randen worden afgekit en de kraan en douchewand wordt teruggeplaatst.

    Genieten!

    08Genieten!

    Kiezen voor een bad in bad systeem?

    Benieuwd naar de mogelijkheden van onze bad in bad oplossing voor u? Neem dan gerust contact met ons op.